קייטרינג מתוקים

קייטרינג כשר לכל אירוע

אצל ביוטי הארט מכון לקוסמטיקה קורס איפור והסרת שיער במחיר מיוחד ביוטי הארט בלבד

קורס איפור וקורס הסרת שיער

כל כלה רוצה להיות הנסיכה הכי מלכותית, האישה הכי יפה, הדבר הכי קסום ביום חתונתה. כדי להיראות מיליון דולר יש כמובן לבחור את השמלה המתאימה, את התסרוקת הכי הולמת אבל חשוב להשקיע גם באיפור. האיפור הוא אחד האמצעים בעזרתו ניתן לטשטש פגמים בפנים, להדגיש את מה שרוצים להדגיש, ובאופן כללי, להעניק למתאפר/ת את המראה הכי טוב שיכול להיות. אבל כדי לדעת לאפר כלה, או כל אחד אחר, באופן מקצועי, צריך ללמוד קורס איפור במקום מסודר ומקצועי, שיעניק לכם תעודת מאפר/ת מוסמכ/ת ובעזרתה תוכלו להשתלב בתעשייה או להתחיל לאפר באופן פרטי.

היכן משתלבים מאפרים מקצועיים?

כל מי שסיים קורס איפור מקצועי יכול להשתלב בעבודה בתעשיית הטלוויזיה והקולנוע, תעשייה שבה יש צורך תמידי במאפרים אשר יודעים כיצד לאפר לתחום זה. איפור עבור טלוויזיה או קולנוע שונה מאיפור רגיל כיוון שישנם כללים מסוימים לגבי התאורה באולפן, הצילום במצלמת וידיאו וכדומה. תחום נוסף בו משתלבים מאפרים מקצועיים הוא איפור תדמיתי עבור אנשי ציבור ובכירים במשק. כמו כן, קיים איפור אומנותי שהוא למעשה יותר ציורי גוף, ומתאים גם לסדנאות לקראת פורים. לבסוף, כמובן, איפור כלות ואיפור ערב הוא ענף גדול ורחב אשר תמיד יש אליו ביקוש, ומאפרים טובים ומוכשרים, יכולים להרוויח יפה מענף של אירועים וחתונות.

יסודות האיפור המקצועי

במסגרת קורס איפור לומדים התלמידים אודות יסודות האיפור המקצועי, כללי “עשה” ו “אל תעשה”, מתי יש להשתמש בכל תכשיר, אילו תכשירים הינם חובה ועל אילו אפשר ואולי אפילו רצוי לוותר. כמו כן, לומדים התאמת צבעים לסוגי העור של הלקוח וכן לבגדיו, שילובי צבעים באיפור, תכשירי קוסמטיקה המגינים על עור הפנים, אפשרויות איפור שונות – איפור קליל, איפור ערב, איפור לאולפן וכדומה. כל אלה חשובים ביותר על מנת להפוך למאפר מקצועי ומנוסה. חשוב לדעת כי קיימים סוגים שונים של קורסים לאיפור וקורסים להסרת שיער, החל מקורס איפור אישי, דרך קורס איפור בסיסי, ועד קורס איפור מקצועי ואומנות הציור על הגוף. כל קורס אורך זמן שונה וגם העלויות שונות בהתאם לסוג הקורס.

כיצד נרשמים ללימודי קורס איפור וקורס הסרת שיער?

כדי להירשם ללימודי קורס איפור וקורס הסרת שיער יש להתעניין בבתי הספר לאיפור,מכוני קוסמטיקה כגון ביוטי הארט חשוב לבדוק מה כל בית ספר מעניק, מהי תוכנית הלימודים בכל מקום, מהן העלויות בכל מוסד, מי הם המורים וכדומה. חשוב מאד לבקש המלצות מבוגרים שלמדו בבתי הספר השונים ולערוך השוואות. בסופו של דבר לא תרצו ללמוד מקצוע מעניין בצורה לא מעניינת. לא תרצו גם לשלם יותר עבור קורס שעולה פחות, או ללמוד רחוק מדי או לפרק זמן ארוך מדי. לכן חשוב להתאים את הקורס אליכם ולברר היטב היכן כדאי ללמוד, כל אחד באופן אישי.

הסרת שיער

חוויות הבישול – המשך מאמר

בחירת ועיצובם הוא אחד הדברים החשובים ביותר בבית. הנושא יכול להיות חשוב בעיקר לזוגות צעירים או משפחות צעירות אשר יש להם גם ילדים. במהלך התבגרותם של ילדים אחד המקומות היחידים בהם יש התארגנות משפחתית ושותפות של כל חברי המשפחה היא בזמן האוכל, ואם יש מטבחים גדולים, נוחים ומרווחים זה יכול להיות חשוב מאוד. מידע

חוויות הבישול – חלק ראשון

אחד הדברים הכי חשובים בבית הוא המבטח. כן, אין מה לעשות, המטבח הוא אחד החדרים בעלי החשיבות הרבה ביותר בבית. מבטחים אשר מעוצבים בצורה יפה ומיוחדת ובעלי גודל מספיק יכולים ממש לעשות לנו חשק לבשל ולהכין אוכל וגם להזמין אנשים ולשתף אותם בארוחות. 

כאשר יש מטבחים גדולים בבית זה יכול להיות מאוד משמעותי לאורך זמן מפני שחווית הבישול כאשר היא מתבצעת במקום נוח לכך יכולה להיות אחת החוויות היפות. מידע